český pohár v třebíči

Český pohár v Třebíči

Prvním dorosteneckým závodem v roce 2023 byl Český pohár v běhu na 100 m s překážkami v Třebíči. Protože se závod konal o prodlouženém víkendu, zúčastnilo se nás tentokrát méně – 12. I tak se závodu zúčastnil velký počet závodníků. I když nejprve vypadalo, že bude špatné počasí, vyjasnilo se a většina závodu proběhla za slunného počasí. Bohužel kvůli nepříznivému počasí se kategorie mužů a starších dorostenců předčasně ukončila. I když nás to mrzelo, závod jsme si moc užili a těšíme se na další! 🙂 Děkujeme za pomoc s dopravou na soutěž Čápovým.

Výsledky:

Mladší dorostenky (24 závodnic):

Štěpánka Čápová – 4. místo

Střední dorostenky (62 závodnic):

Edita Straubeová – 37. místo

Andrea Obršálová – 48. místo

Vendula Lučanová – 55. místo

Stefania Janasová – 60. místo

Starší dorostenky (43 závodnic):

Kateřina Trojtlová – 20. místo

Ženy (45 závodnic):

Adéla Leppeltová – 39. místo

Střední dorostenci (56 závodníků):

Jáchym Binar – 19. místo

Adam Leppelt – 51. místo

Starší dorostenci a muži (závod anulován):

Vítek Čáp

Martin Rydlo

Jakub Šmída

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek