pohár starosty sdh

Pohár starosty SDH Nízká Srbská

V neděli 7.5. se konaly závody ve třech disciplínách a v štafeta 4x60m, štafeta dvojic a požární útok. Ve štafetě 4x60m jsme měli jedno družstvo ve složení Lukáš Kaufman, Naty Pfeiferová, Jana Partelová a Štěpánka Čápová. Štafetu 4x60m jsme vyhráli. 

Ve štafetě dvojic jsme také měli jedno družstvo ve složení Štěpánka Čápová, Viki Khunová, Naty Pfeiferová, Lukáš Kaufman a Jana Partelová. 

A jako poslední disciplínu jsme běželi požární útok v sestavě levý proud Viki, pravý proud Lili Hrušková, rozdělovač Štěpánka, béčka Lenka Bihariová, koš Lukáš, středy savic Naty a stroj Janička. Skončili jsme na 15. místě z 22. míst.

za mladé hasiče Jana Partelová

nizká srbská

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek