Běh okolo Rzu v Nízké Srbské – 30. 9. 2022

Na tento závod nás jelo celkem devět. Štěpánka Čápová, Adéla Thérová, Naty Pfeiferová, Jana Partelová, Jana Kolbová, Lenka Bihariová, Kryštof Brát a David Vaněk. Závodilo se v ZPV (závod požárnické všestrannosti), kde byly disciplíny: střelba ze vzduchovky, hod na cíl, topografické značky, lezení po laně, orientace mapy a azimut, uzle, požární ochrana a zdravověda. 

Mladší družstvo se umístilo na 4. místě z šesti družstev. Starší “A” se umístili na 3. místě a starší “B” se umístili na 6. místě z osmi družstev. 

za mladé hasiče Jana Partelová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek