Memoriál Josefa Kárníka v Mezilesí – 15. 10. 2022

​​V sobotu 15. 10. se konaly závody v Mezilesí. Tak jsme se rozhodli, že složíme tým – jeden mladší a druhý starší. Dali jsme si sraz v 7:10 u hasičárny a odjeli jsme hasičským autem a dodávkou na závody. Prezence byla do 8:30, kde jsme se přihlásili. V 9:00 byl nástup, řekli nám, po jaké barvě běžíme, mladší běželi po červené barvě a starší po žluté. Jako první disciplínou byla střelba, kde se starším podařilo sestřílet dvanáct špalíčků z patnácti, prý nejlepší střelba! Jako další disciplínou bylo lezení po laně, všichni jsme přelezli. Pokračovali jsme přes lávku na mapu a značky. Další byla požární ochrana a topografické značky. Pak azimut, který jsme bohužel měli špatně. A pokračovali jsme lesem na vázání uzlů, které jsme měli správně a pokračovali na poslední disciplínu. To byla zdravověda, kterou jsme měli také bez chyby a běželi co nejrychleji do cíle. Umístili jsme se na velmi dobrém místě. 

Starší  byli na 2. místě z 33 družstev a mladší na 14. místě z 25 družstev. Poté jsme jeli domů a přivezli další pohár do sbírky.

za mladé hasiče Adéla Therová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek