Bezděkovské šedesátky – 21. 5. 2022

V sobotu 21. 5. se jednotlivkyně kategorie starší zúčastnily závodu v Běhu na 60m s překážkami – Bezděkovské šedesátky. Závodu se zúčastnilo přes 100 závodníků, náš sbor reprezentovaly: Natálka Pfeiferová, Janička Partelová, Janča Kolbová a Lenča Bihariová. 

Závod z hlediska organizace nebyl dobře veden, závodníci stále čekali na to, až se bude něco dít. Naštěstí se na hřišti aspoň nacházelo dětské hřiště s houpačkami, kde se mohli závodníci v mezičase zabavit.

Našim závodnicím se dařilo, v celkovém součtu jejich dosažených časů se umístily na krásném 5. místě z 12 družstev!

za kategorii starší Adéla Leppeltová 

Z celkového počtu 39 závodníků v kategorii starší:

Pfeiferová Natálie 6. místo

Jana Kolbová  8. místo

Lenka Bihariová 16. místo

Jana Partelová 22. místo

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek