V sobotu 28. května se konalo okresní kolo Hry Plamen. Sešli jsme se v 6 hodin před hasičárnou, abychom nachystali všechen materiál do auta a poté jsme vyjeli. Počasí nám ten den moc nepřálo, byla zima a chvílemi pršelo. Soutěže se zúčastnilo celkově čtrnáct týmů. Běželi jsme ve složení: Štěpánka Čápová, Adélka Therová, Natka Pfeiferová, Adam Leppelt, Adam Freiberger, David Vaněk, Janička Partelová, Lenča Bihariová a Janča Kolbová.

První disciplínou pro naší kategorii (kategorii starší) byla štafeta 4×60. Ta se nám bohužel moc nepodařila, dostali jsme z obou pokusů „NP“ (neplatný pokus). V této disciplíně jsme se umístili na 13. místě. Poté se nám ovšem pouze dařilo. Druhou disciplínou byla štafeta dvojic, která se nám velice povedla. Zaběhli jsme si čas 1:02.75, který nám vysloužil 1. místo. Třetí disciplína byl požární útok CTIF. Ten se nám také povedl, proto jsme v něm skončili na 3. místě. Jako čtvrtou disciplínu jsme běželi štafetu CTIF. Na té jsme sice měli jeden trestný bod, přesto jsme skončili na 3. místě. 

Po této disciplíně jsme měli dlouhou pauzu, proto jsme si zašli na oběd a odpočinuli jsme si. Po drobné pauze se začali Štěpánka Čápová, Adélka Therová, Natka Pfeiferová, Janička Partelová (všechny kategorie starší dívky) a David Vaněk (kategorie starší chlapci) chystat na běh na 60 m s překážkami.

Jako poslední disciplína nás čekal požární útok. Na něm jsme zaběhli čas 0:33.92, který nám zajistil 2. místo. 

Celkově jsme se umístili na krásném 4. místě z 14 družstev a závody jsme si moc užili. 

Výsledky běhu na 60 m:

Kategorie starší dívky (celkově 25 závodnic):

5. místo – Adélka Therová 

8. místo – Štěpánka Čápová 

13. místo – Natka Pfeiferová 

21. místo – Janička Partelová 

Kategorie starší chlapci:

5. místo z 15 závodníků – David Vaněk 

za družstvo starších Kateřina Trojtlová

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek