náhledový obrázek

Grant od Nadace ČEZ

V prosinci 2022 jsme žádali o grant Nadace ČEZ. Od konce února 2023 jsme sbírali body prostřednictvím mobilní aplikace „EPP – Pomáhej pohybem“. Aplikace sleduje různé druhy pohybu, jako je chůze, běh, lyžování a dokonce i aktivity uvnitř budov, a na základě této aktivity generuje body. Uživatelé mohou následně tyto body věnovat projektům, které se v aplikaci momentálně nabízí. Jakmile uživatelé dosáhnou určitého počtu bodů, Nadace ČEZ přispěje stanovenou částkou na podporu vybraného projektu.

Na našich sociálních sítích jsme v březnu sdíleli jednoduchý návod, mrkněte na něj a pomozte ostatním projektům, které aktuálně žádají o finanční podporu! 😊

V této aplikaci jsme si vytvořili tým, soutěžili jsme mezi sebou a zároveň tím společně sbírali potřebné body. Cíl jsme splnili a díky grantu Nadace ČEZ jsme mohli pořídit materiální a technické vybavení, které bylo pro letošní sezonu téměř nutností. Díky tomuto vybavení se družstvo dorostenců i dorostenek mohlo lépe a kvalitněji připravit na mistrovství ČR, které se konalo na začátku července v Domažlicích. Dorostenci dokázali, že se vyrovnají nejlepším týmům v Česku – vyhráli titul mistrů ČR! 🥇 Dorostenkám se též podařilo na mistrovství probojovat, umístily se na 14. místě. Oba úspěchy jsou historicky nejlepšími úspěchy našeho sboru! 💪🏼

Velice děkujeme Nadaci ČEZ za tuto podporu! 🙌🏼

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek