Třebíčské stovky (1. kolo Českého poháru) – 7. 5. 2022

V sobotu 7. 5. 2022 jsme se s dorostenci vydali do Třebíče na závod v běhu na 100 m s překážkami. Závod je zařazený do Českého poháru, kde z každého závodu závodníci podle svého umístění získávají body, které se po posledním závodě sečtou a vyhodnotí. Pokud se závodník dobře umístí v celkovém součtu, může postoupit na Mistrovství ČR v běhu na 100 m s překážkami.

V Třebíči jsme se po prezenci začali chystat na své dva pokusy, ve kterých jsme měli možnost ukázat, jak máme natrénováno. Zúčastnili jsme se kategorií ženy (Adéla Leppeltová), muži (Jakub Šmída), starší dorostenci (Matěj Khun) a střední dorostenci (Jan Ther, Martin Rydlo, Štěpán Rydlo a Vítek Čáp)

Vedlo se nám moc dobře, s výsledky jsme moc spokojení, těšíme se na další závod, který bude v červnu v Praze. Děkujeme za odvoz části dorostenců Davidu Therovi.

honza ther

Výsledky:

Ženy:

  • 25. místo z 43 závodnic – Adéla Leppeltová (čas 19.61 s)

Střední dorost:

  • 31. místo – Martin Rydlo (čas 21.42 s)
  • 16. místo – Štěpán Rydlo (čas 19.18 s)
  • 14. místo – Jan Ther (čas 19.07 s)
  • 12. místo – Vítek Čáp (čas 18.93 s)

…ze 42 závodníků

Starší dorost:

  • 22. místo z 25 závodníků – Matěj Khun (čas 22.40 s)

Muži:

  • 19. místo ze 35 závodníků – Jakub Šmída (čas 18.47 s)

za dorost Adéla Leppeltová

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek