stepanka prekazka

Nejen zimní příprava dorostenců a dorostenek

Pardubice

V zimních měsících od listopadu do února jsme jednou za čtrnáct dní trénovali v pardubickém atletickém tunelu. Učili jsme se základy běhu a startů, dělali dynamické cviky a skákali přes překážky. Také jsme si zkusili štafetové předávky. Bylo to super, všichni jsme se v běhu velmi posunuli a naučili se něco nového.

Náchod

Jakmile začalo být venku hezky a tepleji, začli jsme každý týden (často i dvakrát) chodit na náchodský stadion Hamra. Oproti minulému roku je to velká změna, máme možnost si postavit dráhu na stovky i štafetu. Jsme moc rádi, že máme tuto možnost a že ji můžeme využít. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek