dorostenky

Podorlická hasičská liga – Vršovka

Už od rána to na Vršovce bylo zvláštní, celé závody se posunuly, protože byl technický problém s nástřikovými terči, tak se muselo běhat na sklopky. Závada na technice – OK, to se stane. Přehození terčů trvalo přes půl hodiny, nástup byl se zpožděním a nebylo na něm skoro nic slyšet. Závod neubíhal, na základnu byly 4 minuty a muselo se čekat až se dá mašina ze základny, tak to šlo podstatně pomaleji. 

Naši dorostenci se konečně dočkali, šli si připravit základnu a šlo se na to. Odstartováno, košík krása, základna vymetená, prouďáci se řítí dopředu, voda z mašiny letí dopředu, kluci na “brkách” mají zapojené proudnice, zasedávají a Džejkymovi (Jáchymovi Binarovi) se sklouzla noha v mokré trávě. Je sestříknuto v čase 20:19 s, druhý pokus byl pod hranici 20 vteřin – 19:98 s.

Na kategorii žen začalo pomalu ale jistě připršívat a naše dorostenky běžely docela v solidním dešti. Holkám se na vršovce moc nedařilo, holt jim nebylo přáno… Důležité ale je, že se nikomu nic vážného nestalo a holky si odvezly “jen” odřeniny a naraženiny.

Dorostenci se umístili na 8. místě z 11 družstev mužů, dorostenky skončily na posledním 14. místě.

za dorost Honza Ther

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek