POHL (Podorlická hasičská liga) Houdkovice – 8. 5. 2022

V neděli 8. 5. 2022, po závodě v Třebíči, jsme se s dorosteneckým družstvem jeli podívat na naši první soutěž v požárním útoku. Soutěž byla v Houdkovicích, byla zařazena do Podorlické hasičské ligy a běžela se dvoukolově. Závodu se zúčastnili: Adam Leppelt, Matěj Khun, Jakub Šmída, Martin Rydlo, Štěpán Rydlo, Vítek Čáp a Jan Ther.

Po příjezdu na soutěž jsme se zaprezentovali a postavili si stan, ten den bylo velmi slunečno a stan se tedy opravdu hodil. Pak už jsme jen čekali na své dva pokusy. Naše družstvo startovalo mezi posledními, měli jsme tedy možnost se pořádně rozhýbat a podívat se na ostatní družstva.

Umístili jsme se na 9. místě z 15 družstev s časem 29,00 s, pro nás je to velmi dobrý výsledek. Bohužel jsme se nemohli zúčastnit nástupu, ale i tak jsme si soutěž užili. Děkujeme za zapůjčení materiálu od týmu INDIVINDI.


za dorost Adéla Leppeltová

Odkaz na celé album: https://eu.zonerama.com/adelaleppeltova/Album/8390615

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek