dorostenky

MČR dorostenek v požárním sportu – Domažlice

Holky si minulé léto řekly, že chtějí sestavit družstvo a závodit. A na konci září již měly kompletní tým i s několika náhradnicemi. Přes zimu dřely, trénovaly, plnily tréninkové deníky a učili se techniku kompletně od začátku. Jakmile začalo být venku hezky, trénovaly na stadionu. Daly do toho opravdu hodně. 💪🏼

Jejich cílem bylo dostat se na mistrovství, užít si ho a pokud se podaří, tak i něco ukázat. Vyhrály okresní i krajské kolo o parník. 🚢 Bohužel před mistrovstvím na poslední chvíli odpadla členka týmu. Za jeden trénink se tedy Stefi musela naučit náběr. 😬

Dorostenky si mistrovství moc užily, i když se jim nedařilo podle jejich představ. Pozitiva to ale má – zlepšily si osobáček v součtu stovek o 3s, vylepšily čas na štafetě a hlavně získaly spoustu cenných zkušeností! 💪🏼

Holky teď budou makat ještě víc a třeba si příští rok na mistrovství dojdou pro medaile! 💪🏼

Opět děkujeme fanouškům – těm, kteří u toho byli s námi, ale i těm, kteří fandili na dálku. 🎺🥁

A velké díky všem, kteří nás podpořili materiálně či finančně – @kralovehradeckykraj & @cez_group & @msmtcr & @grizzly_motor & @alprimcz.s.r.o , dále @farmetmachinery @elektrodrapac a CDS Náchod! 🙌🏼

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek