Rožnovský pohár – 2. 4. 2022

V sobotu 2. dubna bylo družstvo starších na soutěži v Rožnově. Kvůli počasí byl závod v uzavřené hale, jediná venkovní disciplína byla střelba. Byl to velmi netradiční závod, protože nebyl na čas, ale pouze na trestné body. 

Celkem jsme měli dva týmy, tým “A” ve složení David Vaněk, Štěpánka Čápová, Natálie Pfeiferová, Adéla Thérová a Lukáš Kaufman se umístil na 4. místě a tým “B” ve složení Jana Kolbová, Lenka Bihariová, Jana Partelová, Lili Hrušková a Vládik Partel se umístil na 12. místě z 15 družstev. Lukáš Kaufman se nám skvěle postaral o zábavu tím, že vzal reproduktor takže jsme měli takovou menší “disco”.

 

za mladé hasiče Natálie Pfeiferová

 

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek