Naším prvním závodem v novém roce byl závod v běhu na 100 m s překážkami v Jablonci nad Nisou. Prezence začala již v 8h, museli jsme proto z Bukovice vyrazit v 5:00, abychom vše stihli. Cesta byla velmi náročná a vyčerpávající, někteří se museli trochu prospat.

Po příjezdu jsme si zabrali místo a šli na prezenci. Pak již nás čekal slavnostní nástup a samotný začátek závodění. Po rozcvičení jsme postupně šli na start. Po některé to byla premiéra v této disciplíně, nevěděli, co čekat.

Závod velmi rychle ubíhal, byl to celkem frmol. Vedoucí tedy měli co dělat, aby připravili nejen naše závodníky, ale i materiál, který ke splnění disciplíny potřebovali. Všichni jsme se vzájemně podporovali a pomáhali si. Po odběhání všech kategorií, kterých jsme se zúčastnili, jsme čekali na výsledky, které dopadly velmi dobře!

V kategorii středního dorostu se zúčastnilo 84 závodníků a z nich:

  • 78. místo, čas 24,70s – Adam Freiberger
  • 48. místo, čas 20,70s – Štěpán Rydlo
  • 34. místo, čas 20.02s – Martin Rydlo
  • 13. místě, čas 19,00s – Honza Ther

Starší dorost:

  • 37. místo z 60 závodníků, čas 21,34s – Jirka Kutík

Muži:

  • 15. místo z 54 závodníků, čas 18,45s – Jakub Šmída

Všem závodníkům moc děkuji a gratuluji ke krásnému umístění!

za mladé hasiče Adéla Leppeltová

Jablonecká hala – 2. 4. 2022

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek